fgp
29 آذر 1401 - 14:47

تردد در راه های مازندران عادی است/ پیش بینی بارندگی و برف

ساری- رئیس پلیس راه مازندران وضعیت تردد در محورهای ارتباطی استان را عادی و روان اعلام کرد و گفت: با توجه به پیش بینی هواشناسی از عصر امروز شاهد بارندگی و بارش برف در محورها خواهیم بود.

سرهنگ یدالله جهان تاب در گفتگو با خبرنگار مهر اشاره به اینکه شاهد وضعیت ترافیکی عادی و روان درمحورهای ارتباطی استان هستیم، اظهار داشت: با توجه به پیش بینی‌های صورت گرفته شاهد بارش باران و بارش برف در محورهای کوهستانی از عصر خواهیم بود.

وی به تقویت ایستگاه‌های پلیس در محورهای ارتباطی و کوهستانی خبر داد و گفت: مأموران پلیس راه در محورهای کوهستانی از جمله هراز، کندوان و سوادکوه اعزام شدند و در حال ارائه خدمات هستند.

وی ادامه داد: همچنین با استقرار گروه های راهداری و تجهیز آن تلاش می شود تا پیشگیری های لازم برای جلوگیری از یخبندان در محورهای ارتباطی صورت گیرد اما از هم استانی ها درخواست داریم از ترددهای غیرضروری در محورهای کوهستانی پرهیز کنند.

همچنین محسن هاشمی رئیس مرکز مدیریت راه های استان مازندران نیز با اشاره به تردد عادی و روان در راه های ارتباطی استان گفت: از نظر شرایط جوی شاهد بارش باران در برخی مناطق محورهای کناره هستیم.

وی از انسداد محورهای فرعی لاسم - ارجمند به دلیل نبود ایمنی تا اطلاع بعدی خبر داد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 922373