fgp
13 بهمن 1401 - 08:36

فرمانده سپاه الغدیر: جهاد خدمت‌رسانی یکی از مهمترین نیازهای کشور است/ اگر هزاران بار برای مردم ایران جان دهیم، کم است

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد با بیان این‌که انجام جهاد خدمت رسانی را از دیگر الزامات اجرایی در عصر حاضر جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: والله با اعتقاد قلبی می گویم اگر هزاران بار برای مردم ایران جان فدا کنیم، کم است.

به گزارش خبرگزاری فارس در یزد، سردار حسین زارع کمالی شامگاه امروز در نشست خبری که به منظور اعلام برنامه‌های بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و تبیین دستاوردهای سپاه در این استان، برگزار شد، اظهار کرد: چالش امروز استکبار جهانی بر سر نقاط قوت جمهوری اسلامی ایران است به واسطه تبعیت از امامین انقلاب اسلامی و پشتوانه مردمانی ولایت مدار بدست آمده است.

وی تجزیه ایران اسلامی را مهمترین هدف استکبار جهانی در فتنه اخیر دانست و افزود: دشمان با راه‌اندازی جنگ ترکیبی سعی بر وارونه نشان دادن واقعیت‌ها دارد.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در ادامه با بیان این‌که ایجاد یأس و ناامیدی بین مردم و جوان از جمله مهمترین توطئه‌های شوم استکبار جهانی است، گفت: دشمنان سعی دارند با تمرکز بر روایت‌های جعلی و دروغین روایت‌سازی کند و دروغ های خود را ترویج دهد.

سردار زارع کمالی ایجاد تمدن اسلامی را مهمترین هدف انقلاب دانست و بیان کرد: مردم ایران اسلامی با حضور پرشور در صحنه‌های مختلف نشان دادند که هنوز با اعتقاد راسخ پای ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی ایران ایستاده‌اند.

وی با اشاره به نقش اصحاب رسانه در عصبانیت دشمنان دین و نظام اسلامی ایران، خاطرنشان کرد: ملت ایران با حضور هوشمندانه در مقابله با بحران کرونا و سیل و همچنین استقبال از رئیس جمهور در سفر استانی اخیر هیأت دولت سیزدهم ولایت‌مداری را نشان و اصحاب رسانه نیز با به تصویر کشیدن مناسب دشمن را ناامید کردند.

فرمانده ارشد سپاه الغدیر استان یزد در ادامه با اشاره به فتنه‌های مختلف دشمنان دین و نظام اسلامی، گفت: تخریب نیروی انتظامی با سناریوی دروغین، اهانت به مقام روحانیت، تخریب جایگاه زنان جامعه اسلامی و غیره از جمله توطئه‌های شوم دشمنان است.

تبیین دستاوردهای نظام و معرفی دشمنان را با دلیل منطق مهمترین وظیفه امروز اصحاب رسانه است، گفت: دشمن در جنگ ترکیبی و شناختی که علیه ارزش‌های انقلاب اسلامی ایران راه‌انداخته است سعی دارد با ابزار رسانه به اهداف شوم خود در حوزه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی برسد.

وی توجه به ظرفیت‌های داخلی را لازمه مقابله با دشمنان دانست و بیان کرد: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار است و تمام دستاوردهای نظام باید برای مردم بازگو شود و این مصداق واقعی جهاد تبیین است.

سردار زارع کمالی معرفی و انجام جهاد خدمت رسانی را از دیگر الزامات اجرایی در عصر حاضر جمهوری اسلامی ایران دانست و بیان کرد: والله با اعتقاد قلبی می‌گویم اگر هزاران بار برای مردم ایران جان فدا کنیم، کم است.

وی تمام دستاوردهای انقلاب اسلامی را نتیجه همراهی، صبوری و مشارکت اقشار مختلف دانست و بیان کرد: پارلمان اروپا با شیطنت اخیر نشان داد که هیچگونه اراده ای ندارند و فقط بازیچه رژیم کودک کش است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان این‌که رسانه‌های انقلابی نباید پدافندی عمل کنند، گفت: نقشه‌های دشمن باید از پیش شناسایی شود و رسانه‌های در برابر توطئه‌های رسانه‌ای دشمنان موضع آفندی بگیرد.

سردار زارع کمالی برگزاری صبحگاه مشترک نیروهای مسلح استان در پادگاه آموزشی شهید صدوقی و دومین جشنواره رسانه‌ای ابوذر را از جمله برنامه‌های شاخص سپاه الغدیر به مناسبت چهلمی دهه فجر انقلاب اسلامی دانست و بیان کرد: جهاد آبرسانی به بیش از ۱۶ روستا از دیگر برنامه‌های در دستور کار است که بنا داریم این مهم را در کمتر از پنج ماه به اتمام برسانیم.

پایان پیام/الف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1014304